Novinky

Léto 2018

Letní sezóna začala doslova na "horké" půdě harteckého motorestu a i když akce v královédvorském Nordic klubu nakonec nedopadla, věříme, že se bude ještě možnost se tamnímu publiku představit. A po tradičním memoriálu také v Hartě se vydáme zahrát dětem na tábor až na Broumovsko. S ostatními se těšíme v pátek 3.8. na Porcinkuli v Hostinném nebo 11.8. ve Vrchlabí na Pivních (už od 13 hodin). 

Od srpna 2017 s novým bubeníkem!

Po dvou letech se loučíme s naším bubeníkem Tomášem a po úspěšné dočasné spolupráci s Lukášem Absolonem nás od srpna doplní stabilní člen sestavy Pavel Zouhar. Tomovi i Lukášovi děkujeme a bude-li příležitost, jistě si společně ještě zahrajeme.. 

O nás

Naši kapelu dala dohromady láska k muzice a touha udělat si radost tím, že si zahrajeme naše oblíbené písně a zkusíme jimi potěšit i naše posluchače. Přestože má každý z nás trochu odlišný hudební vkus, snažíme se najít takový repertoár, který nás všechny bude bavit a výsledná podoba hudby tak půjde hezky "od srdce". Rádi bychom nabídli známé písně z minulých let i ze současnosti, na které se ale na různých zábavách a podobných akcích pro neustálé obehrávání "tutovek" neprávem zapomíná.

Všichni máme více či méně bohaté zkušenosti z působení v jiných skupinách a nyní pokračujeme společně tím směrem, o kterém jsme přesvědčeni, že vás, posluchače, přiláká na naše vystoupení.

Těšíme se na vás - Barbarella